Çocuk 7.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Çocuk 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çocuk dizisinin yeni bölümü 29 Ekim Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran ve Ceyda Ateş Toplusoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çocuk bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1aruy

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Hasan, Yetimhaneye bağış yapanın Asiye olduğunu öğrenmiştir… Kendisini terk eden annesinin Asiye olduğuna dair şüpheleri çok fazladır. Bunların cevabını almak için Asiye’ye gider… Asiye bağış yapanın kendisi olduğunu inkar etmez… Ama bunun Hasan’la hiçbir ilgisi yoktur. Hasan kadına güvenmez, Asiye bir şeyler saklıyordur… Hasan Asiye’yi araştırırken kadının Ramazan adında bir babası olduğunu öğrenir…

Ali Kemal’in de dünyası başına yıkılır. Hem Efe’nin öz oğlu olmadığını, varlığından haberdar olmadığı abisinin oğlu olduğunu öğrenmiş hem de o abinin Hasan olduğu gerçeğini… Annesi yıllarca yalan söylerken karısı da bu yalanların bir kısmına dahil olup susmuştur. Tüm bu sır ve yalanın içinde sadece Murat vardır ama onu da asılsız ve kırıcı suçlamaları yüzünden kaybetmiştir. Akça ise Efe gerçeğini Hasan’a söylemeye hazırdır. Hasan’ın değiştiğine, değişeceğine inancı güçlenmiş olsa da onu asıl bu sırrı anlatmaya iten sebep Ali Kemal’in tavırlarıdır. Hiç tanımadığı, bambaşka bir Ali Kemal vardır artık karşısında.

Asiye’nin oğulları annelerinin sakladığı sırlar yüzünden savrulurken, her şeyi alt üst edecek bir olay yaşanır. Murat’ın, abisi Ali Kemal’e de olan öfkesinden dolayı Hasan’ı abi olarak kabul etmeye hazır oluşu sonun başlangıcını hazırlar. Hasan’ı görmeye giden Murat kazara bir cinayete sebep olurken… Hasan da annesinin Asiye, kardeşlerinin Ali Kemal ve Murat olduğunu öğrenmiştir… Herkes için büyük ve yıkıcı bir sınavın ilk adımı atılır.

2 Yorum Var

 1. meryem

  24 Ekim 2019 - 00:07

  Konusu çok değişik bir dizi.. Oyuncuların rolleri çok iyi ayarlanmış. Evlatlık alanlar, ilerde kendi çocukları olunca, farklı davranıyorlar bu bir gerçek.. Buradaki çocuk karakteri (EFE) inandırıcı oynuyor. O masum bakışları, ürkek tavırları ile gönlümüze taht kurdu.. Akça karakterinin aklı başına yeni mi geldi acaba?? çocuğunu bir başkasına verenden hayır gelmez. İstediği kadar öz annesi olsun. Önceleri çok üzdü çocuğu gaddar şey. Ali Kemal vermesin bence çok hakkı var çocukta.. Çocuk arada kaldı. üzücü bir durum bu. Şule kötü şeyler yaptı çocuğa… ama emek verdi.. cadı babaanne nihayet sırrını açık etti çok şükür.

 2. Sema

  22 Ekim 2019 - 13:36

  Aynen böyle, akça al oğlunu ve asiye denen, insanların kaderleriyle oynayan bir babaanneye birakma kendi öz oğlunu bırakan niye torun ister. Şizofren gelin camdan attı, yolda bıraktı daha annelik yaptırmaya çalışıyor. Ne hakla yüz de var burdan onun sacini yolmak geliyor, kibirli asiye.

  *** Editör Notu: Bazı kelime ve terimler silinmiştir.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.